Plaats van herkomst:
Shenzen China
Merknaam:
PTC
Certificering:
ISO 9000
Modelnummer:
PTC-D12-300W
De 12-antenne Desktop Signal Jammer met 300W is een toonaangevend industriële desktop signaal verdedigingsstation.het heeft 12 onafhankelijke kanalen met een massale totale uitgang van 270W (gemiddeld 20-30W per kanaal)Dit systeem biedt uitgebreide bescherming tegen alle mobiele netwerken (5G/4G/3G/GSM), dual-band WiFi en alle wereldwijde satellietpositiesystemen (GPS/GLONASS/Galileo).
| Component | Specificatie |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 300 W (30 W per band) |
| Schildbereik | 10−150 m (afhankelijk van de lokale signaalsterkte) |
| Frequentiebanden | 5G, 4G LTE, 3G, GSM; WiFi 2.4G/5.2G/5.8G; GPS L1-L5; Lojack |
| Stroomvoorziening | AC 110V/220V tot DC 24V |
| Koelsysteem | Hoog efficiënte aluminium radiator + 6x interne koelventilatoren |
| Operatiemodus | 24/7 continue werking |
| Bruto gewicht / afmetingen | 16 kg / 520×320×120 mm |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons