Plaats van herkomst:
Shenzen China
Merknaam:
PTC
Certificering:
ISO 9000
Modelnummer:
PTC-D12-300W
De PTC Desktop High Power 300W Signal Jammer is een toonaangevend industriële desktop signaalverdedigingsstation ontworpen voor omgevingen met hoge beveiliging.Met 12 onafhankelijke kanalen met een massale totale uitgang van 270 W (gemiddeld 20-30 W per kanaal)Dit systeem biedt een uitgebreide bescherming tegen alle mobiele netwerken (5G/4G/3G/GSM), dual-band WiFi en alle wereldwijde satellietpositiesystemen (GPS/GLONASS/Galileo).
| Component | Specificatie |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 300 W (30 W per band) |
| Schildbereik | 10-150 m (afhankelijk van de lokale signaalsterkte) |
| Frequentiebanden | 5G, 4G LTE, 3G, GSM; WiFi 2.4G/5.2G/5.8G; GPS L1-L5; Lojack |
| Stroomvoorziening | AC 110V/220V tot DC 24V |
| Koelsysteem | Hoog efficiënte aluminium radiator + 6x interne koelventilatoren |
| Operatiemodus | 24/7 continue werking |
| Bruto gewicht / afmetingen | 16 kg / 520×320×120 mm |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons