Plaats van herkomst:
SHENZHEN CHINA
Merknaam:
PTC
Certificering:
QS,CE
Modelnummer:
PTC-A2560-50W
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Frequentiebereik | 2500-6000 MHz |
| Uitgangsvermogen (P_sat) | ≥ 50 W |
| Gewin | ≥ 50 dB |
| Inbandvergroting | ≤ 5,0 dB |
| Werkstroom | ≤ 5,5 A |
| Verbinding | SMA-vrouwelijk |
| Stroomvoorziening en besturing | DB7W2 |
| VCC stroomvoorziening en maximale spanning | +28V, +32V |
| Afmeting | 180 × 90 × 25 mm (niet met aansluitingen inbegrepen) |
| Nettogewicht | Een kilo. |
| Draad van de voeding | Rood+Zwart+Activate draad |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons