Plaats van herkomst:
SHENZHEN CHINA
Merknaam:
PTC
Certificering:
QS,CE
Modelnummer:
PTC-A6080-50W
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Frequentiebereik | 6-8GHz |
| Uitgangsvermogen (P_sat) | ≥50W |
| Versterking | ≥50dB |
| In-band versterkingsvlakheid | ≤5.0dB |
| Werkstroom | ≤5.5A |
| Connector | SMA-Female |
| Voeding & Bedieningsinterface | DB7W2 |
| VCC Voeding & Maximaal Voltage | +28V, +32V |
| Afmeting | 180×90×25mm (exclusief connectoren) |
| Nettogewicht | 1kg |
| Voedingskabel | Rood+Zwart+Enable draad |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons